کلینیک دندانپزشکی آریانا

درباره ما:

اینجانب دکتر محمد سعید ارم با بیش از ۱۰ سال تجربه و فعالیت حرفه ای پزشکی و دندانپزشکی و بررسی گرایشات و انتظارات و همچنین دغدغه های جامعه در رابطه با این حرفه و سلامت دهان و دندان می باشد

اهدف ما:

 راه اندازی مرکزی برای هرچه بیشتر پاسخگوی این دغدغه ها بهداشت و درمان دهان دندان باشد.

در سال ۹۸ کلینیک دندانپزشکی آریانا افتتاح گردید. اهداف اصلی این مجموعه دندانپزشکی متمرکز بر دو نیاز اصلی جامعه است که شامل :

۱- چگونه خرابی کمتری در دندانها داشته باشیم؟

در این مرکز با این معضل بزرگ که جزو جدایی ناپذیر زندگی مدرن شده با اجرای دندانپزشکی فانکشنال در مقابل دندانپزشکی سنتی که فقط محدود به خالی کردن و پرکردن دندان ها می شود مواجهه خواهد شد.

دندانپزشکی فانکشنال به طور خلاصه با بررسی عوامل ریشه ای و هدف قراردادن همان عوامل و ایجاد عادات جدید و پیگیری های دوره ای سلامت دهان و دندان ارتقا پیدا خواهد کرد.

۲- با ترس از دندانپزشکی خود چه کنم؟

ترس و فوبیای دندانپزشکی در بالاترین رتبه های لیست فوبیا ها دیده می شود و شیوع بالایی در جامعه دارد. در دندانپزشکی آریانا سنتر با اجرای تکنیکهای منحصر به فرد در طراحی محیطی متفاوت و استفاده از ادوات خاص کاهنده ترس و همچنین تکنیک های خاص در انجام پروسه ها مواجهه با این ترس صورت گرفته که با بازخوردهای بسیار مثبت روبرو شده و این تکنیک ها به صورت مداوم در حال ارتقا یافتن و بهتر شدن هستند.

همچنین ارائه با کیفیت ترین خدمات هم در زمینه درمانی و بازیابی عملکرد بهینه دندان ها، و هم در زمینه زیبایی به گونه ای متفاوت با بکارگیری پیشرفته ترین متدها جزو سیاست های اصلی دندانپزشکی آریانا سنتر می باشد.

به امید دیدار شما و رقم زدن تجربه ای متفاوت برایتان.